Buhalterinė apskaita

                                                         Buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita Vilniuje

    Įmonių buhalterinę apskaitą tvarko daugelis  įmonių. Konkurencija yra didžiulė. UAB Julijonas supranta, kad pakeisti savo buhalteriją tvarkančią įmonę bei pasirašyti naują buhalterinio aptarnavimo sutartį, galima tik pateikus palankesnes, palyginus su esamomis  sutarties sąlygomis.

     Esamos sąlygos yra:

  1. Ilgas sutarties laikotarpis, kuo rezultatas yra pripratimas prie esamos apskaitos įmonės;
  2. Nuolatiniai mokėjimai.

     Buhalteriją tvarkančia įmonė UAB Julijonas jau senai atkreipusi dėmesį, kad pasirašyti sutartį su naują įmonę galima tik pateikus palankesnes, palyginus su esamomis  sutarties sąlygomis. Todėl UAB Julijonas siūlo naują santykių modelį, pateikiant naujas nemokamas paslaugas, jų pasekoje kaina išliks kaip ir anksčiau pasirašytoje buhalterinės apskaitos sutartyje, tačiau papildomai, reklamuojame stambiausioje  paieškos sistemoje Google. Tokia reklama, įvedus raktinius žodžius parodys nuo pirmo iki penkto paieškos rezultatų puslapyje. Pavyzdį galima pamatyti: įvedus žodžius    “tvarkome buhalterinę apskaitą“, UAB Julijonas pirmo puslapyje 3-4 vietoje. 

Buhalterija  Vilnius

  Nemokamai reklamuosime  puslapyje „Skelbiu.lt“. Surinkus  žodžius „Apskaita. Nemokama efektyvią reklamą pamatysite, kad šios eilutes lankomumas didesnis už standartinius nuo penkių iki šešių kartų.          

 Nemokamai apsikeisime reklaminėmis nuorodomis, jų padedami Jūsų bendrovės puslapio lankomumas bei pardavimai padidės.

 

Įmonės pavadinimas: UAB “JULIJONAS”

Adresas:Žirmūnų g. 68, Vilnius

Telefonai:370 65229444 ;   370 5 2483888

El.paštas: susisiekti, rašyti.

Įmonės kodas: 225937890

PVM kodas: LT259378917

Atsiskaitomoji sąskaita: LT 20 7044 0600 0175 0879 AB SEB Vilniaus Bankas

 Buhalterines paslaugos apskaita